Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 07:30 - 15:05

Centrala: +48 (85) 740-85-40

Spotkanie edukacyjne na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku

Wczoraj (26.04.2017r.)  odbyło się spotkanie edukacyjne ph. ,,Konsekwencje prowadzenia pojazdu pod wpływem i w stanie po użyciu alkoholu”.

Głównym prelegentem spotkania był podinsp. Andrzej Birycki – Ekspert Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Główną grupą odbiorców byli przede wszystkim studenci oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Uczestnicy spotkania dowiedzieli się o skutkach prawnych prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu, w tym rowerów, a także obejrzeli film edukacyjny dotyczący opóźnionej reakcji kierowców będących po spożyciu alkoholu.

Przy stoisku Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku można było wziąć udział w konkursie z nagrodami oraz zasięgnąć porad w zakresie szkodliwości substancji psychoaktywnych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się alkogogle – symulator służący do demonstracji upośledzenia zmysłów występującego po spożyciu alkoholu.

*Zadanie zrealizowane w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych”.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij