Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 07:30 - 15:05

Centrala: +48 (85) 740-85-40

Mam czas rozmawiać – nowe spoty!

W ramach realizacji Krajowego Programu Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS Krajowe Centrum ds. AIDS przygotowało i realizować będzie kampanię społeczną o charakterze edukacyjno – profilaktycznym.

Kampania pod hasłem: „Mam czas rozmawiać” (#mamczasrozmawiac) jest kontynuacją kampanii z 2017 roku o tym samym tytule i – podobnie jak ona – będzie oparta na idei promowania zdrowia rodziny w kontekście HIV/AIDS i chorób przenoszonych drogą płciową.

Model kampanii w roku 2018 promuje dialog międzypokoleniowy pomiędzy matkami i córkami oraz zwraca uwagę na konieczność testowania w kierunku HIV.

Główne cele kampanii to:

– upowszechnienie informacji o sposobach zmniejszania ryzyka zakażenia HIV wśród grupy kobiet planujących macierzyństwo oraz będących w ciąży,

– zachęcanie do wykonania badań w kierunku HIV, a przez to zwiększenie odpowiedzialności za swoje zdrowie i zdrowie swoich bliskich,

– promocja edukacji na temat HIV/AIDS oraz chorób przenoszonych drogą płciową oraz zachęcanie do tego, żeby rozpoczynała się ona w rodzinie i była dostosowana do wieku i potrzeb odbiorców.

Tegoroczną akcję wsparła m.in. aktorka Maria Seweryn.

Poniżej znajduje się link do spotów filmowych z kampanii.

https://www.youtube.com/watch?v=_6yGCle1Si4

A2_PLAKAT_AKTUALIZACJA_16_05_2018_DRUK

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij