Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 07:30 - 15:05

Centrala: +48 (85) 740-85-40

Laureat etapu wojewódzkiego III edycji konkursu pt. „Szkoła wolna od używek”

Do tegorocznej III edycji konkursu „Szkoła wolna od używek” zostały zgłoszone 142 prace konkursowe w całej Polsce. W województwie podlaskim do Powiatowych Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych wpłynęło 6 prac konkursowych w 4 powiatach: łomżyńskim (3 prace), grajewskim (1 praca), sokólskim (1 praca), siemiatyckim (1 praca).

Wojewódzkie stacje sanitarno-epidemiologiczne przeprowadzą ocenę prac konkursowych na poziomie wojewódzkim. Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny powołuje jury na poziomie wojewódzkim, które ocenia prace konkursowe. W terminie do dnia 20 maja 2019 r. jury na poziomie  wojewódzkim przesyła do Głównego Inspektoratu Sanitarnego 1 pracę, która została najlepiej oceniona. GIS w terminie do dnia 20 maja powołuje komisję konkursową na poziomie krajowym. Komisja konkursowa na poziomie krajowym w terminie do dnia 3 czerwca 2019 r. oceni prace konkursowe i wyłoni 3 laureatów.

Prezentacja prac konkursowych laureatów, wyłonienie zwycięzców, ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród będzie miało miejsce w trakcie uroczystego finału konkursu w dniu 14 czerwca 2019 r.

Jury wyłoniło laureata etapu wojewódzkiego konkursu – pracę z II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Łomży, która została zgłoszona na etap krajowy konkursu do Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Wyniki punktacji obrad jury przedstawiają się następująco :

– II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Łomży (film bez tytułu) – 60 punktów (średnia arytmetyczna – 20),

– Zespół Szkół w Niećkowie – powiat grajewski (film pt. ”Stop narkotykom”) – 48 punktów (średnia arytmetyczna – 16),

– Zespół Szkół w Sokółce (film pt.”…haj”) – 43 punkty (średnia arytmetyczna – 14,3),

– Zespół Szkół w Siemiatyczach (film pt. ”Historia Ani”) – 32 punkty (średnia arytmetyczna – 10,6).

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pracę włożoną w realizację konkursu!

Zwycięską pracę w postaci klipu video zamieścimy na naszej stronie internetowej i Facebooku.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij