Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 07:30 - 15:05

Centrala: +48 (85) 740-85-40

Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę!

Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!” realizowany jest w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Trzymaj Formę! – inicjatywy promującej zdrowy styl życia wśród młodzieży szkolnej o największym zasięgu w Unii Europejskiej.

W roku szkolnym 2016/2017 realizowana jest już szósta edycja Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę!. Adresatami tegorocznej edycji Konkursu są szkoły gimnazjalne zlokalizowane na terenie wszystkich powiatów ze wszystkich województw w Polsce. Konkurs skierowany jest zarówno do szkół gimnazjalnych, które uczestniczą w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Trzymaj Formę!”, jak i do tych placówek, które nie realizują Programu.

Konkurs jest trzyetapowy, przy czym I etap (na poziomie szkolnym) oraz II etap (na poziomie powiatowym) Konkursu został przeprowadzony w formie elektronicznej w ramach strony internetowej dostępnej pod linkiem: https://konkurs.trzymajforme.pl/strona-glowna-1

Decyzją Komisji Konkursowej, do III etapu-ogólnopolskiego Konkursu zakwalifikowanych zostało 21 uczniów, którzy uzyskali nie mniej niż 29 pkt. (tj. 72,5% punktów możliwych do zdobycia).

Z przyjemnością informujemy, iż do etapu ogólnopolskiego przeszło aż 6 osób z województwa podlaskiego!

Lista nazwisk uczniów zakwalifikowanych do III etapu Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia “Trzymaj Formę!”: https://konkurs.trzymajforme.pl/wyniki-ii-etapu-konkursu-wiedzy-o-zdrowym-stylu-zycia-trzymaj-forme-74

III etap Konkursu zostanie przeprowadzony w dniach 7-9 czerwca 2017 r. w Warszawie.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij