Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 07:30 - 15:05

Centrala: +48 (85) 740-85-40

Konkurs „FluManiak 2016”

Gra na urządzenia mobilne o nazwie „FluMania 2016” powstała w ramach społecznej akcji informacyjnej na rzecz profilaktyki grypy.

W związku z Ogólnopolskim Programem Zwalczania Grypy zostały przygotowane materiały edukacyjne w formie plakatów i ulotek oraz gry o nazwie FluMania.

Gra ma na celu edukację poprzez zabawę. Jest dostosowana do potrzeb społeczeństwa, które podczas wirtualnej zabawy zdobywa świadomość, że dzięki szczepieniom wygra z realnym wirusem unikając przy tym przykrych objawów grypy lub hospitalizacji.

W ramach kampanii organizowany jest także konkurs ph. „FluManiak 2016”. Konkurs skierowany jest do szkół podstawowych i placówek medycznych.

 

Placówki szkolne i placówki medyczne – uczestnicy Konkursu, w których zostanie odnotowana największa liczba pobrań aplikacji zostaną uznani za zwycięzców Konkursu.

Szczegółowe informacje o tym co należy zrobić, aby przystąpić do akcji i konkursu FluManiak 2016, znajdują się na stronie:

http://www.mp.pl/opzg/projekty/flumaniak

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij