Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 07:30 - 15:05

Centrala: +48 (85) 740-85-40

I edycja programu „Bieg po zdrowie”

Program edukacyjny „Bieg po zdrowie” skierowany jest do uczniów klas IV szkół podstawowych, a swoim zasięgiem w I edycji obejmie 78 szkół, co stanowi około 20 % szkół tego typu w województwie podlaskim.przedstawia chłopaka i dziewczynę, którzy biegną z linii startu nad którą widnieje napis Bieg po zdrowie
Głównym celem programu jest zwiększenie wiedzy i umiejętności uczniów na temat zdrowia w kontekście szkodliwości palenia papierosów i używania e-papierosów.
Program charakteryzuje się kreatywnym podejściem do edukacji dzieci i młodzieży. Zajęcia będą realizowane za pomocą zróżnicowanych metod aktywizujących. Uczniowie na zajęciach będą mogli przeprowadzać wywiady z osobami niepalącymi, liczyć koszty, jakie generuje palenie papierosów lub tworzyć antyreklamy tytoniowe i komiksy.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://gis.gov.pl/o-nas/aktualnosci/427-bieg

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij