Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 07:30 - 15:05

Centrala: +48 (85) 740-85-40

„Zaszczep się wiedzą” – propozycja dla szkół!

Bajka „Przygody Dzielnego Niedźwiadka Szczepana” powstała w ramach kampanii „Zaszczep się wiedzą” – propozycja dla szkół!

Na stronie internetowej  http://zaszczepsiewiedza.pl/  w zakładce: DLA NAUCZYCIELI, zamieszczona została publikacja ze scenariuszami lekcji dla przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych na temat profilaktyki chorób zakaźnych.

Publikacja ta przeznaczona jest dla nauczycieli i jest propozycją  zajęć z profilaktyki chorób zakaźnych. Powstała ona w ramach konkursu organizowanego przez “Zaszczep się wiedzą” pod patronatem Głównego Inspektora Sanitarnego.

Część scenariuszy jest oparta na książce Izabeli Filc-Redlińskiej pt.: „Przygody Dzielnego Niedźwiadka Szczepana”, która jest dostępna pod adresem http://zaszczepsiewiedza.pl/przygody-niedzwiadka-szczepana/

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją wszystkich dyrektorów przedszkoli, klubów dziecięcych, szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej chętnie pomogą w realizacji zajęć szkolnych.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij